Girişimciyiz!

Tüm maceramız, bir kadın girişimcinin yurtdışı seyahatinde e-scooter kiralaması sonucu başladı. Hemen bir ekip kurdu ve yola koyuldu. Bu ekip 3 mühendis, 1 grafiker, 3 yazılım uzmanı ile Çanakkale'de hizmete başlamış olsa da, Birinet Teknoloji Ticaret Limited Şirketi olarak tüm Türkiye'de hizmet etmek için can atmaktayız.

Doğayı Koruyoruz

Yaptığımız işin temeli, doğaya zararsız ve yeşil dostu teknolojik ulaşım çözümü sunmak. Birçok şehrin temel sorunu olan trafik ve hava kirliliğini önlemek için minicik de olsa katkı sağladığımızda kendimizi mutlu hissediyoruz. Bu katkıyı daha da arttırmak için sizlerle büyüyoruz. Sizlere teşekkür etmek için şehrinizde hizmet verdiğimiz her gün için bir adet fidan bağışında bulunuyoruz.

İşimiz Teknoloji Üretmek

Evet, kendimiz üretiyoruz! Ar-Ge merkezimizde çalışan mühendislerimiz, Biri Scooter'ların tüm parçalarını kendi tasarladı ve elektrikli scooter üretimine başladık. Özgün, ergonomik ve kolay kullanımı olan Biri Scooterların iOS ve Android yazılımını da Yazılım Mühendisimiz ve Yazılım Uzmanlarımız ile kendi bünyemizde yapıyoruz. Kısacası, doğa için teknoloji üretiyoruz.

Bize Ulaşmak Çok Kolay

Ulaşım ve iletişim bilgilerimiz tam da BURADA yer alıyor. Bize ister sosyal medyadan, isterseniz whatsapp'tan yazarak ulaşabilirsin. Yazmakla uğraşamam dersen bir telefon uzağındayız: +90 850 241 1 444